اصلاح ترافیکی معابر

 صبحها که میرم سرکار و عصرها که بر می گردم.. با منظره بسیار جالبی مواجه میشم. انبوهی از رانندگان تاکسی که دنده عقب می گیرن تا به ابتدای میدان صنعت برسند.

برای اینکه از مسیر اصلی برسن سر ایستگاه تاکسی شون، دور برگردونی وجود نداره و باید تا بزرگراه همت برن و برگردن تا دور بزنن و کلی هم تو ترافیک می مونند. در نتیجه از آخرین دور برگردون بلوار فرحزادی تا میدان صنعت مسیر حدود 200 متر را دنده عقب میان. و واقعا تعدادشون هم کم نیست و شما در هر ساعتی از روز که از اونجا رد بشید، دنده عقب رفتن را مشاهده می کنید. قابل ذکره که این کار واقعا خطرناکه و منجر به تصادفات زیادی میشه. چه با عابر پیاده و چه با ماشینهایی که دارن در جهت مخالف حرکت می کنند.

همیشه فکر می کنم، هدف شهرداری و مثلا مهندسان ترافیک شهرداری از اینکه فقط راه مردم را سخت تر می کنند چیه؟؟؟؟؟ شما که قراره اصلاح ترافیکی کنی، باید فکر کنی چه جوری اصلاح کنی که علاوه بر اینکه ایمنی مسیر حرکت تامین باشه، راه را سخت تر نکنی که مردم مجبور بشن یه راه حل میانبر پیدا کنن!!! مدام هم نمیشه که پلیس گذاشت که جریمه کنه!!!!

ما همش عادت به پاک کردن صورت مسئله داریم.. نه اصلاح آن.!!!!!( نمونه موارد مشابه هم ماشالا تو شهر تهران زیاده هههههههههههههه)

(نظر کارشناسی خودم نیشخند: می تونه دور برگردان 100 متر بیاد پایین تر، هیچ خطری هم نداره.. ملت هم راحت میشن!!! (یا اینکه زودتر این ایستگاه مترو را افتتاج کنید که بلوار پاکنژاد باز بشه و تاکسیا مستقیما بخورن به میدان صنعت... والا!!!!)

 

/ 1 نظر / 23 بازدید
ماهان

سلام به وبلاک ما هم سری بزنید مایل به تبادل لینک هستم اگر مایلید منو با خبر کن ضمنا سایت خیلی خوبی داری منتظرم